Na to kupisz bilet

Kup Bilet
Miejsce:
Termin:.., godz. :

Zapraszamy Państwa do wspaniałej podróży po krainie międzynarodowych hitów w czterech językach, od bossanova po jazz, soul, fado, chillout, chanson francaise i bolero.

Piękne i czyste aranżacje anielskiego głosu Amareli i subtelnej gitary Miguelo przeniosą Was w inny wymiar.

ANNY AMARELA

Urodzona w Brazylii i wykształcona w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Francji Anny Amarela od piętnastu lat z powodzeniem występuje na scenach całego świata. Doskonale czuje się w takich dziedzinach jak jazz, freestyle, triphop, improwizacja wokalna, eksperymentalny flamenco rock, fado. Anny Amarela współpracowała z wieloma znanymi muzykami, wytwórniami płytowymi, prowadziła warsztaty muzyczne, jest twarzą marki EL TALLER DE LA VOZ LIBRE.

Miguelo Delgado

Gitarzysta i kompozytor pochodzący z pięknej Sevilli. W swym bogatym dorobku artystycznym ma cztery autorskie płyty,

ogromną ilość koncertów, występów telewizyjnych festiwalowych. Współpracował z takimi sławami jak: John Scotfield, Philip Catherine, Bill Friselli, Jordy Rossy, Paul Gill, Miguel Casany,

Izrael Sandovan czy Miguel Vargas. Warto też wspomnieć o wspólnym występie w ramach autorskiego projektu „Ritmo & Cambio” w Central Theatre w Sewilli w listopadzie 2013 roku, który

to występ uświetnili światowej sławy muzycy: John Blackwell (gitarzysta Prince i Justina Timberlake’a), oraz Benn Grebb.

 

GDZIE: Fanaberia Art. Club

KIEDY: 23.10, godz. 19.00

BILETY:

25 zł W PRZEDSPRZEDAŻY na www.kultura.pax.pl  

30 w dniu koncertu

 

 

 

Wybierz datę